Kontakt:      mail. z.jarosz@doradcajagodowy.pl                tel. +48 500 453 102

Jagodowy Podcast

Audycja dla plantatorów roślin jagodowych

To jest okładka Jagodowego Podcastu

Witaj na stronie Jagodowego Podcastu!

Zapraszamy Cię do wysłuchania naszych nagrań, w których dzielimy się wiedzą z zakresu uprawy roślin jagodowych (maliny, jerzyny i truskawki).

Znajdziesz w nich informację na każdy interesujący Cię temat. Od nawożenia roślin, przez ochronę przed szkodnikami, po zwiększanie ilości zbiorów i jakości owoców.

Podcast prowadzą:

Zbigniew Jarosz - dyrektor Instytutu Produkcji Ogrodniczej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, specjalista z zakresu mineralnego żywienia roślin oaz biostymulacji, doświadczony sadownik, twórca licznych projektów doradczych, m.in. współzałożyciel i prowadzący projekt “Grupa truskawkowa”.  Od wielu lat aktywnie współpracujący w terenie z licznymi grupami producenckimi i gospodarstwami ogrodniczymi.

Albert Zwierzyński - doświadczony praktyk w zakresie uprawy roślin jagodowych. Współzałożyciel systemu doradczego ‘ Grupa Truskawkowa’. Autor/współautor wielu artykułów poświęconych tematyce uprawy roślin jagodowych i prowadzenia plantacji. Specjalista z zakresu systemów nawadniania plantacji oraz kontaktu w terenie z plantatorami.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2019 Doradca Jagodowy | Realizacja i projekt strony: Artyści Reklamy
Świąteczny Konkurs Doradcy Jagodowego
Dołącz do osób oczekujących na Kongres 2021, wypełnij ankietę i weź udział w konkursie aby wygrać cenne nagrody!