Kontakt:      mail. z.jarosz@doradcajagodowy.pl                tel. +48 500 453 102

Jagodowy Podcast

Audycja dla plantatorów roślin jagodowych

To jest okładka Jagodowego Podcastu

Witaj na stronie Jagodowego Podcastu!

Zapraszamy Cię do wysłuchania naszych nagrań, w których dzielimy się wiedzą z zakresu uprawy roślin jagodowych (maliny, jerzyny i truskawki).

Znajdziesz w nich informację na każdy interesujący Cię temat. Od nawożenia roślin, przez ochronę przed szkodnikami, po zwiększanie ilości zbiorów i jakości owoców.

Podcast prowadzą:

Zbigniew Jarosz - dyrektor Instytutu Produkcji Ogrodniczej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, specjalista z zakresu mineralnego żywienia roślin oaz biostymulacji, doświadczony sadownik, twórca licznych projektów doradczych, m.in. współzałożyciel i prowadzący projekt “Grupa truskawkowa”.  Od wielu lat aktywnie współpracujący w terenie z licznymi grupami producenckimi i gospodarstwami ogrodniczymi.

Albert Zwierzyński - doświadczony praktyk w zakresie uprawy roślin jagodowych. Współzałożyciel systemu doradczego ‘ Grupa Truskawkowa’. Autor/współautor wielu artykułów poświęconych tematyce uprawy roślin jagodowych i prowadzenia plantacji. Specjalista z zakresu systemów nawadniania plantacji oraz kontaktu w terenie z plantatorami.

Sprawdź wszystkie odcinki Jagodowego Podcastu!

Odc. 2: Nawadnianie, fertygacja i biostymulacja uszkodzeń poprzymrozkowych

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania drugiego odcinka Jagodowego Podcastu! W tym odcinku rozmawiamy o: - nawadnianiu plantacji - technikach nawadniania - fertygacji i łączeniu jej z nawadnianiem - biostymulacja uszkodzeń poprzymrozkowych...

Odc. 1: Jak chronić rośliny w okresie kwitnienia

Zapraszam Cię do pierwszego odcinka Jagodowego podcastu! W tym odcinku rozmawiamy o: - ochronie roślin przed szarą pleśnią - ochronie roślin przed antraknozą - problemie występowania larwy opuchlaka na plantacjach...

Rusza Jagodowy Podcast!

Pierwszy odcinek podcastu
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2019 Doradca Jagodowy | Realizacja i projekt strony: Artyści Reklamy