Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, która jest zapisem webinaru z 10 listopada 2020 roku. Gościliśmy podczas niego dwóch świetnych ekspertów od upraw jagodowych:
– Piotra Figurę – plantatora malin z lubelszczyzny;
– Rafała Popławskiego – plantatora truskawek i malin z rejonu Czerwińska nad Wisłą.
Z tymi dwoma doświadczonymi praktykami rozmawialiśmy o:
– plusach i minusach poprzedniego sezonu;
– dobrych praktykach, które pomogły ich uprawom przetrwać zmienne warunki;
– nowych odmianach, które testowali na plantacjach;
Przesłuchaj ten odcinek i skorzystaj z fenomenalnej dawki wiedzy, sprawdzonej przez praktyków i przygotowanej w wygodnej do przyswojenia formie.
Jagodowy Podcast dostępny jest też:
- W Spotify
- W serwisie Spreaker – pobierz aplikację Spreaker dla Androida i iPhone
- w serwisie Stitcher – pobierz aplikację Stitcher dla Androida i iPhone
- pobierając aplikację do słuchania podcastów na Androida, np. Podcast Addict, Podcasts Go, Google Podcasts, The Podcast App
- pobierając aplikację do słuchania podcastów na iPhone, np. Overcast, Pocket Casts, Castro, The Podcast App
- Pobierz plik mp3
- Poprzez specjalny RSS
A jeśli spodobał Ci się ten odcinek, będę wdzięczna za komentarz i podzielenie się tym odcinkiem z innymi osobami, którym jego treść może być przydatna. Będzie mi też miło jeśli poświęcisz chwile i zostawisz krótką ocenę podcastu w iTunes – dzięki temu inne osoby łatwiej dotrą do tego podcastu.