Kontakt:      mail. z.jarosz@doradcajagodowy.pl                tel. +48 500 453 102

Kurs przeznaczony jest dla plantatorów indywidualnych. Przedstawiciele firm chcący wziąć udział w kursie proszeni są o kontakt pod nr 507 191 568 celem ustalenia indywidualnych warunków udziału.

Kongres Jagodowy 2021 – realizowany jako:

Interaktywny Kurs Szkoleniowy „Nowatorskie technologie w uprawach roślin jagodowych”

Jest to pierwszy w Polsce profesjonalny kurs szkoleniowy z zakresu szeroko pojętej agrotechniki gatunków jagodowych, przeznaczony dla plantatorów truskawki, maliny oraz borówki wysokiej.

Aby opracować i przedstawić najlepsze, sprawdzone i dopasowane do bieżących warunków rozwiązania agrotechniczne, przygotowaliśmy tematykę Kongresu w oparciu o wyniki ankiet. W grudniu 2020 udostępniliśmy plantatorom ankietę, w której mogli zaproponować tematykę Kongresu 2021. Z tego powodu tematyka Kongresu Jagodowego 2021 odpowiada na bieżące potrzeby i jest bliska każdego plantatora.

Kurs składa się z 9 modułów, tematycznych opracowanych w innowacyjnej formule interaktywnego nagrania video i audio oraz dedykowanych materiałów dodatkowych, podzielonego na łatwe do zapamiętania i wdrożenia 20-30 minutowe szkolenia. Każdy moduł, trwający jeden tydzień, zakończony jest ankietą weryfikującą poziom zdobytej wiedzy i satysfakcji kursantów. Wszystkie moduły szkoleniowe zostały opracowany z udziałem dwu lub trzech najlepszych specjalistów w omawianej dziedzinie z Polski i Europy.

Przykładowa tematyka modułów

Po opracowaniu każdych trzech modułów tematycznych odbędzie się webinar doszkalający z udziałem osób biorących udział w przygotowaniu modułów szkoleniowych, w którym uczestnicy kursu będą mogli zadawać pytania uzupełniające i doprecyzowywać zdobytą wiedzę.

Przykładowe tematy modułów szkoleniowych (w kolejności losowej):

– Technologia skutecznego zwalczania szkodników glebowych w uprawach jagodowych. Prelegenci: Dr hab. Katarzyna Golan, Prof. UP Lublin oraz dr hab. Zbigniew Jarosz Doradca Jagodowy

– Krzem w uprawach jagodowych- Kompendium praktycznej wiedzy. Prelegenci: dr hab. Arkadiusz Artyszak, Prof. SGGW, Jarosław Barszczewski, Calfert oraz dr hab. Zbigniew Jarosz Doradca Jagodowy

– Precyzyjne bilansowanie nawożenia w uprawach jagodowych na przykładzie truskawki. Prelegenci: dr inż. Andrzej Grenda, Yara oraz dr hab. Zbigniew Jarosz Doradca Jagodowy

Pełny wykaz tematyki modułów szkoleniowych oraz nazwisk specjalistów je przygotowujących będzie udostępniona w czasie webinaru w dniu  15 stycznia o godzinie 19.

Po zakończeniu wszystkich 9 modułów kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w tym szkoleniu.

Dlaczego warto przystąpić do pierwszego w Polsce Interaktywnego Kursu Szkoleniowego w ramach Kongresu jagodowego 2021?

1. Opracowana tematyka została wybrana przez samych plantatorów i zgłoszona w formie ankiety.

2. Tematy zostały opracowane przez najlepszych specjalistów i ekspertów w omawianej dziedzinie.

3. Omawianie tematów jest szczegółowe i dokładne, a jeśli po przerobieniu lekcji uznasz że czegoś brakuje zawsze można to zgłosić.

4. Kurs jest interaktywny i rozwija się w trakcie trwania Kongresu 2021. Po każdym module pytamy uczestników o ocenę i pytania dotyczące poruszanego zagadnienia. Na podstawie odpowiedzi będziemy w czasie trwania Kongresu jagodowego organizować doszkalające webinary.

5. Materiały będą publikowane w formie video (do obejrzenia na naszej stronie), w formie audio do pobrania na twój komputer lub telefon, oraz będziemy publikować materiały dodatkowe w formie plików pdf.

6. Masz gwarancję satysfakcji lub zwrot 100 % pieniędzy jeśli w ciągu 21 dni uznasz że chciałbyś zrezygnować w interaktywnym kursie, po zgłoszeniu swojej rezygnacji do 21 lutego 2021, oddamy Ci 100% poniesionych kosztów.

7. Masz dożywotni i nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów udostępnianych w ramach kursu. Zawsze możesz wrócić do interesującego tematu i jeszcze raz przerobić wybraną lekcję bez żadnych ograniczeń.

8. przez cały czas trwania Kongresu Jagodowego 2021, zespół Doradcy Jagodowego oraz zaproszeni partnerzy i wykładowcy będą do Twojej dyspozycji. Będziemy zbierać wszystkie pytania, uwagi i komentarze na które odpowiemy w czasie webiarów i szkoleń online.

9. na Facebook utworzymy grupę zamkniętą tylko dla uczestników interaktywnego kursu szkoleniowego, będziesz na tej grupie mógł rozmawiać z uczestnikami, partnerami czy prelegentami.

10. jest to pierwszy, innowacyjny kurs na którym nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale posiądziesz niezbędne umiejętności niezbędne w codziennej agrotechnice na plantacji.

11. Otrzymasz dostęp do materiałów z poprzednich Kongresów organizowanych w latach 2019 oraz 2020.

Gwarancja satysfakcji

Uczestnicy kursu mają prawo zrezygnować  ze szkolenia i otrzymać zwrot 100% wniesionej opłaty z zastrzeżeniem, iż informacja o chęci rezygnacji zostanie przesłana mailowo na adres  z.jarosz@doradcajagodowy.pl najpóźniej tuż po zakończeniu trzeciego modułu czyli nie później niż do dnia 21 lutego 2021 szkoleniowego (przed webinarem uzupełniającym).

Podsumowując:

 • Otrzymasz nieograniczony czasowo dostęp do materiałów z Kongresu Jagodowego 2021
 • Kurs obejmuje materiały idealnie dopasowane do Twoich potrzeb – tematykę Kongresu dobieraliśmy na podstawie wyników Waszych ankiet!
 • Lekcje w kursie przygotowują najlepsi eksperci z Polski i Europy
 • Masz możliwość uczestniczenia w dodatkowych webinarach
 • Otrzymasz nieograniczony dostęp do materiałów z Kongresów organizowanych w latach 2019 oraz 2020
 • Przedsprzedaż i obniżona cena trwa do 15.01.2020
 • Od 11.01.2020 zaczną pojawiać się pierwsze materiały w kursie

 

Prawa autorskie:

Wszelkie prawa autorskie i wynikające z nich prawa majątkowe do wyżej zamieszczonych materiałów są zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów i innych zawartych na stronie www.doradcajagodowy.pl w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora zabronione. Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Wszystkie osoby reprodukujące informacje zawarte na stronie, tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegały będą odpowiedzialności karnej- Ust.z dnia 4 luty 1994r.

Recenzje Kursu

NA

oceny
 • 5 gwiazdy0
 • 4 gwiazdy0
 • 3 gwiazdy0
 • 2 gwiazdy0
 • 1 gwiazdy0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE
 • 599,00 
 • NIELIMITOWANY DOSTĘP
1000131Zapisani kursanci
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2019 Doradca Jagodowy | Realizacja i projekt strony: Artyści Reklamy
Świąteczny Konkurs Doradcy Jagodowego
Dołącz do osób oczekujących na Kongres 2021, wypełnij ankietę i weź udział w konkursie aby wygrać cenne nagrody!