Kontakt:      mail. z.jarosz@doradcajagodowy.pl                tel. +48 500 453 102

Podsumowanie sezonu jagodowego 2018

W dniu 23 września, w gospodarstwie dr Pawła Krawca. Odbyło się ostanie spotkanie warsztatowe organizowane przez Doradcę Jagodowego. Podsumowania mijającego sezonu dokonali dr hab. Zbigniew Jarosz, dr Paweł Krawiec oraz Albert Zwierzyński. Uczestniczyli w nim malin i truskawek którzy w 2018 spotykali się w ramach w jagodowych warsztatach terenowych. Przybyli na niedzielne spotkanie, aby posłuchać informacji o mijającym sezonie. Oraz zastanowić się wspólnie jak można usprawnić produkcję owoców we własnym gospodarstwie. W takcie spotkania nie zabrakło wspólnych dyskusji i rzeczowych rozmów, na bieżące tematy związane z produkcją i zbytem owoców. Na koniec specjaliści serwisu Doradca Jagodowy przedstawili ostatnie tego roczne zalecenia.

Podsumowanie mijającego sezonu, wraz z ostatnim warsztatowym spotkaniem. Nie oznacza zakończeni naszej aktywności. Wręcz przeciwnie, gdyż na okres zimowy planowane są spotkania, konferencji i szkolenia w których również będą obecni specjaliści serwisu Doradca Jagodowy.

Zapraszamy Państwa w dniach 6 i 7 października na targi BEST BERRIES do Lublina. Podczas których odbędą się dwie konferencje, „Biostymulatory w sadownictwie” oraz „II Wschodnia Konferencja Truskawkowa – Technologie na trudne czasy”.

Szczegółowy program konferencji do pobrania:

Serdecznie Zapraszamy na targi BEST BERRIES do Lublina.

Podsumowania mijającego sezonu w materiale filmowym, dokonuje dr Paweł Krawiec

Więcej informacji na temat Spotkania podsumowującego sezon jagodowy 2018, znajduje się na portalu jagodnik.pl

http://jagodnik.pl/podsumowanie-sezonu-z-doradca-jagodowym/

8 grudnia 2019
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2019 Doradca Jagodowy | Realizacja i projekt strony: Artyści Reklamy