Kontakt:      mail. z.jarosz@doradcajagodowy.pl                tel. +48 500 453 102

Rabat na zakupy w sklepie internetowym www.wpolu.pl

Rabat na zakupy w sklepie  internetowym www.wpolu.pl

 

Stare porzekadło ludowe mówi iż “razem można więcej”. Fenomenalnie może się to sprawdzić również przy zakupach nawozów, biostymulatorów i środków ochrony roślin. Ze względu na dużą liczbę użytkowników serwisu doradcajagodowy.pl robiących regularnie  zakupy w sklepie internetowym www.wpolu.pl właściciel sklepu postanowił ustalić dla nich specjalny rabat.
Rabat na zakupy w sklepie  internetowym www.wpolu.pl

 

[betteroffer taxonomy=”borowka_cat”]To co widzisz stanowi tylko niewielki fragment dostępnego artykułu. Możesz już teraz wykupić dostęp do całości klikając w przycisk poniżej.[/betteroffer][betterpay amount=”98.40″ button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do treści artykułu” validity=”0″ validity_unit=”d” ids=”” taxonomy=”borowka_cat”]

Każdy abonent serwisu www.doradcajagodowy.pl, robiąc zakupy w sklepie internetowym www.wpolu.pl może skorzystać z tego specjalnego rabatu. W okienku przy finalizacji zakupu należy wpisać kod  UPJ17. Cena kupowanego produktu obniży się wtedy o 2%, co przy większych zamówieniach stanowi sporą oszczędność. Większość nawozów, biostymulatorów i środków ochrony roślin rekomendowanych w kolejnych komunikatach agrotechnicznych jest dostępna w tym sklepie internetowym z opcją natychmiastowej wysyłki. Jest to szczególnie cenne, gdy specyfika układu warunków pogodowych wymaga wykonania zabiegu określonymi produktami z dnia na dzień.
Co ważne w sklepie internetowym www.wpolu.pl można nabyć oryginalne produkty rekomendowane w komunikatach agrotechnicznych, a nie ich zamienniki, których efektywność nie zawsze jest prawidłowo zweryfikowana w praktyce.

[/betterpay]

[betteroffer taxonomy=”borowka_cat”]Skorzystaj także z oferty dostępu całosezonowego do wszystkich artykułów w sekcji Borówka amerykańska. Kliknij w przycisk![/betteroffer][betterpay amount=”799.50″ amount_sms=”” button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do sekcji Borówka amerykańska” validity=”365″ validity_unit=”d” ids=”” cids=”10,11,24″ taxonomy=”borowka_cat”]

 

Zespół Doradcy Jagodowego
Rabat na zakupy w sklepie  internetowym www.wpolu.pl
8 grudnia 2019
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2019 Doradca Jagodowy | Realizacja i projekt strony: Artyści Reklamy