Kontakt:      mail. z.jarosz@doradcajagodowy.pl                tel. +48 500 453 102

Otrzymaj materiały i prezentacje z II Kongresu Truskawkowego

(Materiały są dostępne na dole tej strony)

*Uczestnicy tegorocznego II Kongresu Truskawkowego
otrzymają dostęp bezpłatnie

Jak zapłacić za materiały płacąc z Banku Spółdzielczego lub poczty polskiej / przelewem tradycyjnym?

Poznaj tematy prezentacji i ich twórców!

AlbertZ - opt

1. Albert Zwierzyński

Temat: Efektywność stosowania herbicydów w świetle tegorocznych doświadczeń i testów polowych
Doświadczony praktyk w zakresie uprawy roślin jagodowych. Współzałożyciel systemu doradczego ‘ Grupa Truskawkowa’. Autor/współautor wielu artykułów poświęconych tematyce uprawy roślin jagodowych i prowadzenia plantacji. Specjalista z zakresu systemów nawadniania plantacji oraz kontaktu w terenie z plantatorami.
Philip 2

2. Philip Lieten

Temat: Jak zarządzać fertygacją w gruntowej i bezglebowej uprawie truskawki
Absolwent Uniwersytetu Inżynierii Rolniczej Leuven w Belgii. Wieloletni pracownik instytutu badawczego Hoogstraten (Belgia). Obecnie współtwórca głównych programów hodowlanych dla konsorcjum szkółek Fragaria Holland, do którego należą tak znane marki jak De Kamp, Van Alphen, Rapo i Nessen. Jeden z najlepszych europejskich specjalistów z zakresu mineralnego żywienia truskawki uprawianej w podłożach i technologii bezglebowych.
grzegorz 2

3. dr hab. Grzegorz Doruchowski

Temat: Dlaczego ochrona roślin bywa zawodna - przykłady z mijającego sezonu
Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach Kierownik Pracowni Techniki Ochrony i Nawożenia w Zakładzie Agroinżynierii. Zajmuje się badaniami, rozwojem i upowszechnianiem skutecznych i przyjaznych dla środowiska technik ochrony roślin. Koordynator projektów europejskich, których efektem są innowacyjne opryskiwacze, interaktywne narzędzia wspomagania decyzji oraz materiały upowszechnieniowe, promujące bezpieczne stosowanie środków ochrony roślin. W ramach realizowanych projektów krajowych współpracuje z polskimi producentami opryskiwaczy.
Dario Bittoni 1

4. Dario Bittoni

Temat: Jak zabezpieczyć rośliny przed skutkami upałów i suszy czyli techniki niwelowania stresu termicznego i niedoboru wody z Włoch, Hiszpanii i Meksyku.
Specjalista z zakresu agrotechniki roślin ogrodniczych z wieloletnim doświadczeniem. Ukończył Scuola di Agraria oraz Uniwersytet Florencki. Od 6 lat doradca agrotechniczny w firmie Cosmocel dla krajów basenu Morza Śródziemnego , a od roku koordynator doradców na Europę.
Zbyszek - opt

5. dr hab. Zbigniew Jarosz

Temat: Najnowsze zalecenia poprawiające trwałość pozbiorczą owoców (tzw. „shelf life")
Dyrektor Instytutu Produkcji Ogrodniczej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Specjalista z zakresu mineralnego żywienia roślin oraz biostymulacji, doświadczony sadownik, twórca licznych projektów doradczych. Współwłaściciel Spółki Doradca Jagodowy. Od wielu lat aktywnie współpracujący w terenie z licznymi grupami producenckimi i gospodarstwami ogrodniczymi.
michaele 2

6. Michaele Montanari

Temat: Włoski sposób na choroby upalnego lata (antraknoza, bakterioza, mączniak i inne nowe, coraz częściej pojawiające się choroby grzybowe).
Główny specjalista do spraw agrotechnicznych z zakresu żywienia i ochrony roślin w firmie Geoplant vivai. Koordynator prac hodowlanych odpowiedzialny za tworzenie nowych odmian truskawki o podwyższonej odporności na choroby.

Video-instrukcja

Jak krok po kroku odebrać dostęp do kursu i jak poruszać się po platformie?

Uczestnicy tegorocznego II Kongresu Truskawkowego otrzymają dostęp bezpłatnie!

Pełny dostęp do wszystkich prezentacji.

Dostęp dla osób fizycznych

Pełny dostęp do wszystkich prezentacji.

Dostęp dla firm

Dostęp do tematu:

Efektywność stosowania herbicydów w świetle tegorocznych doświadczeń i testów polowych.

Dostęp do tematu:

Jak zarządzać fertygacją w gruntowej i bezglebowej uprawie truskawki.

Dostęp do tematu:

Dlaczego ochrona roślin bywa zawodna - przykłady z mijającego sezonu.

Dostęp do tematu:

Jak zabezpieczyć rośliny przed skutkami upałów i suszy, czyli techniki niwelowania stresu termicznego i niedoboru wody z Włoch, Hiszpanii i Meksyku.

Dostęp do tematu:

Najnowsze zalecenia poprawiające trwałość pozbiorczą owoców (tzw. „shelf life").

Dostęp do tematu:

Włoski sposób na choroby upalnego lata (antraknoza, bakterioza, mączniak i inne nowe, coraz częściej pojawiające się choroby grzybowe).

Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie i wynikające z nich prawa majątkowe do wyżej zamieszczonych materiałów są zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów i innych zawartych na stronie www.doradcajagodowy.pl w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora zabronione. Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Wszystkie osoby reprodukujące informacje zawarte na stronie, tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegały będą odpowiedzialności karnej- Ust.z dnia 4 luty 1994r.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2019 Doradca Jagodowy | Realizacja i projekt strony: Artyści Reklamy